کاربرانمان

اولویتمان هستند

مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده ایم.افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات اُپراتور اس ام اس با ارائه روش‌های خلاقانه و مبتکرانه در ارسال و دریافت پیام کوتاه با استفاده از فناوری روز در بستر وب و استفاده از پهنای باندی وسیع مسیری است که اُپراتور اس ام اس در آن گام برمی‌دارد.

۰۱ . پشتیبانی

نحوه پشتیبانی در اُپراتور اس ام اس

ما خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از کلیه مشتریان، کاربران و نمایندگان خود می دانیم. پشتیبانی بی‌نظیر 18 ساعته مجموعه در تمامی ایام سال یکسره از طریق تلفن و پشتیبانی آنلاین می‌باشد، گروه پشتیبانی در مجموعه حضورداشته و پاسخگوی مشکلات و سؤالات کاربران و نمایندگان می‌باشند.

۰۲. چشم انداز

چشم انداز مجموعه اُپراتور اس ام اس

اُپراتور اس ام اس با استفاده از امکانات متعدد و به‌روزرسانی مداوم در ارائه خدمات نوین و پویای پیامکی آینده‌ی خود را در تأمین نیازهای بازار وسیع فناوری‌های روز دنیا به‌صورت مجموعه ای پیشرو می‌بیند که توانسته است سهم زیادی از دهکده‌ی جهانی فناوری را در بربگیرد.

اُپراتور اس ام اس یکی از بزرگترین مجموعه ها در زمینه پیامک های تبلیغاتی می باشد .

  دنیایتان را تکان می دهیم

  تا دیگران را شکست دهید

  شاهکار و هنر دست برای فوق العادگی


  راستچین مرجع بهترینهای وردپرس

  راستچین دور از شعار ” بهترین مرجع خدمات وردپرسی ” به صورت حرفه ای آموزش ها و خدماتی را مبری از تجازی سازی و بدون هیچ چشم داشتی برای کاربران خود برنامه ریزی کرده و جزو مهمترین هدف های این مجموعه می باشد. تا با دیگر سایت های رقیب تفاوت اساسی داشته داشته باشیم

  پشتیبانی: ۱۹:۰۰ – ۰۰۹:۰
  نشانی: ایران – تهران – ولیعصر
  شماره تماس: 0212121212

  فایل های پیوست

  نقد و بررسی های تازه

  موسیقی های جدید