وبلاگ

پنل پیامک آموزشگاه رانندگی

پنل پیامک در آموزشگاه رانندگی

فهرست مطالب

کاربرد پیامک در آموزشگاه رانندگی

به نظر شما پیامک در آموزشگاه‌های رانندگی چه کاربردهایی دارد؟

شاید ارسال پیام‌کوتاه برای این صنف به ظاهر ناکار آمد، به نظر برسد؛ اما مطلب پیش رو می‌تواند، مرجعی برای ورود پیامک به این صنف باشد.

با سامانه ارسال اس ام اس اپراتور اس ام اس همراه باشید.

از مهمترین کاربردهای پیام کوتاه در این صنف می‌توان به ارائه تبلیغاتی مفید و هدفمند و همچنین ارتباط با مشتریان اشاره کرد. در حوزه ارسال پیام تبلیغاتی شما می توانید از کاربردهای پنل اس ام اس اپراتور اس ام اس، نظیر ارسال انبوه پیامک استفاده کنید و برای مشتریانی که نزدیک به محدوده آموزشگاه شما زندگی می کنند پیامک ارسال کنید. حتی می‌توانید از امکان ارسال پیامک جنسیتی استفاده کنید؛ به عنوان مثال در ایامی نزدیک به روز مادر، به گروهی از بانوان پیامک بزنید و علاوه بر معرفی مربیان آموزشگاه، برای مشتریان خود یک کد تخفیف در نظر بگیرید.

همچنین می توانید برای افراد 18 تا 20 سال امتیازات ویژه ای در نظر بگیرید و بدین صورت جذب مخاطب داشته باشید.

همانطور که پیش‌تر گفتیم؛ کاربرد پیامک تنها معطوف به ارسال پیام تبلیغاتی نیست، برخی از مدیران آموزشگاه‌های رانندگی فکر می‌کنند، عضویت در پنل پیام کوتاه برایشان بار مالی دارد؛ در صورتی که شما از پیامک می‌توانید به نفع خود استفاده کنید، با سرویس اعتبار سنجی پنل اس ام اس اپراتور اس ام اس می‌توانید؛ با مشتریان خود در ارتباط باشید و از نقطه نظرات و انتقادات آنان در راستای پیشرفت آموزشگاه رانندگی خود بهره‌مند شوید.

حتی می‌توانید میزان رضایت هنرجویان رانندگی را از مربیان خود بدانید و بر همین اساس؛ مهارت‌های مربیان آموزشگاه را بسنجید. همچنین جهت یادآوری زمان برگزاری کلاس های تئوری و عملی هنرجویان رانندگی، یادآوری زمان و تاریخ برگزاری جلسات با مربیان آموزشگاه، اعلام تاریخ آزمون‌های داخلی آیین نامه و آزمون درون شهری می توانید از ارسال پیامک استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب