وبلاگ

پنل پیامک برای وکلا و دفاتر حقوقی

پنل پیامک برای وکلا و دفاتر حقوقی

فهرست مطالب

کاربرد پیامک برای وکلا و دفاتر حقوقی

ارسال پیام کوتاه برای وکلا و دفاتر حقوقی سراسر حسن و منفعت است. وکیلان و مشاوران حقوقی؛ می توانند با استفاده از ارسال پیامک؛ علائه بر معرفی و بیان سطح و درجه تخصص وکالت خود؛ می‌توانند، با موکلین خود ارتباطی دو سویه داشته باشند.

برای بررسی هرچه بیشتر کاربردهای پیام کوتاه با سامانه ارسال و دریافت پیامک اپراتور اس ام اس همراه باشید.

ارسال پیامک یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه‌ برای معرفی، حوزه کاری و تخصصی است. به همین خاطر اگر شما هم وکیل هستید؛ با عضویت در پنل پیامک اپراتور اس ام اس، از امکانات این سامانه نظیر ارسال بر اساس منطقه؛ می‌توانید آدرس دفتر وکالت یا موسسه حقوقی خود را برای شهروندانی که نزدیک به موقعیت جغرافیایی شما هستند، پیامک کنید.

حتی می‌توانید در غالب پیام کوتاه؛ برای اصناف مختلف درخواست همکاری بفرستید؛ سامانه پیام‌کوتاه‌اپراتور اس ام اس، دارای لیست جامعی از بانک اطلاعاتی و شماره تلفن اصناف‌های مختلف است که شما را در رسیدن به هدفتان یاری می‌کند.

همانطور که پیش تر گفتیم؛ یکی از حسن‌های عضویت در پنل پیامکی؛ برقراری ارتباطی دو سویه بین وکیل و موکل است. موکلان با در اختیار داشتن سرویس اعتبار سنجی می‌توانند، پیشنهادان و انتقادات خود را مطرح کرده و میزان رضایت خود را از وکیل مربوطه اعلام کنند. حتی می‌توانند؛ زمان برگزاری جلسات، ارسال مدارکات لازم و یا ابلاغ درخواست‌ها و لایحه‌ها را با یک دیگر هماهنگ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب